Насамперед слід брати до уваги, що взимку шкіра дуже чутливо реагує на зниження температури довкілля та на властиві сезону атмосферні явища.
Судини від сильного морозу звужуються, а холодний вітер робить шкіру сухою. Тому взимку наші покриви стають і більш чутливими, і надмірно висушеними.
Через звуження судин зменшується рівень кровопостачання шкіри, метаболічні процеси сповільнюються, тобто погіршується обмін речовин, і до шкірних тканин надходить менше поживних речовин, які потрібні для здоров'я цього органа і, відповідно, для бездоганного зовнішнього вигляду.
Унаслідок впливу низьких температур і вітрів шкіра в холодні місяці стає сухою і блідою, може початися лущення, з'явитися подразнення, алергічні реакції, зокрема й так звана холодова алергія.
Дуже небажані для шкіри постійні температурні перепади значної амплітуди, коли з теплого приміщення, де температура перевищує 20 градусів тепла, доводиться виходити на мороз, де температура, наприклад, мінус десять. Подібні сильні «стрибки» можуть призвести до підвищеної ламкості судин шкіри, до застійних запальних інфільтратів.
Також у зимовий період повітря в приміщеннях найчастіше пересушене, тому шкіра швидко втрачає вологу і стає збезводненою, що, своєю чергою, досить швидко призводить до сухості й атонії.
Організм людини намагається знайти способи пристосуватися до зовнішніх впливів, тому роговий епідермальний шар шкіри в зимовий час стає грубішим і товщим. Після відновлення прийнятних для шкіри температур товщина епідермісу знову приходить у норму, але такі зміни в жодному разі не минають безслідно ─ регулярний вплив на відкриту шкіру вітру, снігу та низьких температур спричиняє старіння шкіри.
1. Обирати ті засоби для догляду за обличчям, які призначені для більш сухого типу. Наприклад, жінки з жирною шкірою взимку мають користуватися кремами для комбінованої шкіри, а жінки, які мають сухі покриви, мають надавати перевагу засобам для дуже сухої або надчутливої шкіри.
2. Надавати перевагу живильним кремам, у своєму складі збагаченим мікроелементами, що підвищують еластичність шкіри та її тонус, бо в холодний сезон шкіра відчуває брак поживних речовин.
3. Наносити крем на шкіру не менше, ніж за пів години до виходу на вулицю.
4. Обмежити кількість процедур скрабування. Застосовувати цей метод можна не частіше трьох разів на місяць.
5. Наносити макіяж пошарово: спочатку денний крем, потім тональна основа, потім - розсипчаста пудра.
6. Видаляти верхні змертвілі клітини шкіри за допомогою проведення серії хімічних пілінгів, що сприяє омолодженню та поліпшенню якості шкіри.
7. Пити достатню кількість чистої води, щоб шкіра не страждала від зайвої сухості.8. Використовувати в раціоні продукти, багаті на білок і поліненасичені жирні кислоти рослинного і тваринного походження. Приймати полівітаміни та мікроелементи у вигляді харчових добавок.
Уберегтися від недобрих гримас зими зовсім нескладно, якщо неухильно виконувати правила з догляду за шкірою в цей період часу.
Наші спеціалісти запропонують широкий вибір косметики та низку доглядових процедур, необхідних вашій шкірі в зимовий час (пілінги, BDR, Dermadrop TDA, ін'єкційні процедури, догляди Babor, карбоксітерапія).