Малярні мішки під очима. Стратити! Не можна помилувати!

Список статей

Малярні мішки під очима. Стратити! Не можна помилувати!

З плином часу різні проблеми шкіри виходять на перший план. Одна з таких неприємних проблем ─ це МАЛЯРНІ МІШКИ під очима, тобто припухлості на вилицях, сформовані з жирової тканини, ліпідного прошарку на виличній зоні, під очима.

Малярські мішки ─ досить серйозний косметичний недолік, оскільки внаслідок їх появи обличчя жінки має немолодий і несвіжий вигляд. Чому в одних з'являються малярські мішки, а в інших ця проблема відсутня? Наука відповісти на це запитання точно поки що не може.

01

Причини появи

Причини появи малярних мішків не пов'язані з неправильним доглядом за шкірою обличчя, і цей косметичний дефект може відзначатися вже в досить молодому віці. Але малярні мішки виникають не тільки внаслідок спадкових чинників, а й унаслідок гравітаційних опущень м'яких тканин обличчя.

Вони мають чітко виражену межу, нижня частина якої проходить нососкуловою борозною, і не дають жировій тканині, яка перебуває там, сповзати вниз. Поки людина молода і її шкіра пружна, об'єм жиру, який перебуває в межах вилиць, досить великий. Тому такий дефект явно не впадає в очі. З віком шкіра робиться більш в'ялою та обвисає, що призводить до зміщення жирової тканини. Унаслідок цього в ділянці вилиць збільшується кількість жиру і між щокою та повікою з'являється чітка межа.

02

Для усунення малярських мішків використовують такі методики, які ми успішно застосовуємо в нашому центрі.

1. Мікрострумовий дренаж ─ процедура BDR.

Процедура ефективна і безпечна. Дає змогу зміцнити й освіжити шкіру навколо очей і все обличчя.

Загалом BDR ─ це комплексна процедура, що містить використання пілінгу від 10% до 40%, шліфування шкіри, атравматичне чищення, перфорацію шкіри, перманентне введення активного компонента в заломи й зморшки, циркуляційний масаж, а також світлолікування. Сприяє омолодженню шкіри, усуненню набряклості, посиленню тонусу шкіри.

2. Мезотерапевтичний вплив вазомодифікаторами (Mesoeye) та ліпомодифікаторами (Mesosculpt).

Корекція малярних мішків за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти (Juvederm). Контурна пластика середньої третини обличчя, або так званий камуфляж гіалуроновою кислотою, ─ це один з найкращих методів, що дає змогу позбутися малярних мішків. Метод забезпечує прекрасні результати та дає омолоджувальний ефект для всього обличчя.

3. Лазерна терапія ─ процедура омолодження проводиться за допомогою ербієвого лазера Fraxel re:store DUAL (Фраксель).

Цю процедуру проводять під місцевою анестезією, вона допомагає «стиснути» малярські мішки, залишивши при цьому повіки в природному положенні.

4. І, нарешті, останній метод ─ хірургічне видалення малярних мішків.

У деяких випадках питання видалення малярних мішків гостро актуальне, оскільки інші методики можуть виявитися безсилими. Я завжди, аналізуючи стан пацієнта під час консультації, за необхідності відправляю його до пластичного хірурга і даю координати моїх колег, які мають великий та успішний досвід у проведенні блефаропластики й усуненні малярних мішків.

Останніми роками пластичні хірурги повертають обличчю молодість за допомогою так званого методу чек-ліфтингу, що являє собою складну операцію, яку проводять під загальним наркозом у кілька етапів.

Термін «чек-ліф» (сheek-lift) дослівно перекладається як «підтяжка щік». Свого часу метод був розроблений для того, щоб підтягувати середню третину обличчя і позбавляти пацієнтку таких проблем, як стійкий набряк обличчя, виражена носослізна борозна, синці та мішки під очима.

Це серйозне втручання, яке має низку протипоказань і тривалий реабілітаційний період. Найчастіше корекція такого естетичного недоліку здатна повернути обличчю молодий вигляд.

На закінчення хочу сказати, що в разі малярних мішків під очима, на жаль, одного-єдиного 100% методу, щоб розв'язувати цю проблему з першого ж відвідування, не існує. Це завдання завжди вирішують комплексно лікарі-косметологи та пластичні хірурги, звісно ж з урахуванням індивідуальних особливостей людини.

Отримати
консультацію

Натискаючи кнопку «Відправити»,
ви даєте згоду на обробку персональних даних
Дякуємо! Ваша заявка відправлена
Oops! Something went wrong while submitting the form.