Лазерна епіляція повністю вбиває репродуктивний апарат волосся, тому після закінчення курсу в обробленій зоні волосся більше не зростатиме.
Світлова енергія, що генерується лазером, має довжину хвилі 755 нм. Це забезпечує максимальне поглинання енергії пігментом меланіном, що міститься у волоссі. При цьому навколишні структури лазер просто не бачить і не впливає на них. Таким чином, лазерна епіляція не може спровокувати появу новоутворень на шкірі, як, втім, і впливати на внутрішні органи та здоров'я в цілому.
Водночас лазерна епіляція має низку протипоказань:
засмагла шкіра в зоні проведення процедури (можливі опіки);
підвищена фоточутливість шкіри;
приймання деяких медикаментів: ізотретиноїну, стероїдних гормонів, деяких антибіотиків (особливо тетрацикліну), протизапальних препаратів (Напроксен, Ібупрофен), антидепресантів (Прозак);
онкологічне захворювання.
декомпенсований цукровий діабет;
гострі та хронічні захворювання шкіри;
порушення цілісності шкірних покривів;
вагітність та лактація;
схильність до формування гіпертрофічних та келоїдних рубців;
гостра або хронічна рецидивна герпетична інфекція;
Дійсно, типи лазерів, що часто застосовуються для епіляції, здатні видаляти тільки темне волосся. Але зараз все більшого поширення набуває епіляція неодимовим лазером, який здатний видаляти сиве та безбарвне волосся, впливаючи на капіляри, що живлять волосяні фолікули.
Завдяки спеціальній системі охолодження шкіри кріогеном DCD лазерна епіляція у її сучасному вигляді викликає лише незначний дискомфорт.
Середня кількість процедур, необхідних видалень небажаного покриву, становить 8-15. Це з тим, що світло лазера діє лише волосся, що у фазі зростання (в анагені). Кількість такого волосся — від 5 до 20 відсотків. Таким чином, при кожній процедурі видаляється частина фолікулів.
Ні, навпаки, лазерна епіляція рекомендована при проблемі врослого волосся.
Ні, оскільки лазерна епіляція руйнує волосяні фолікули. З кожною процедурою волосся ставатиме все тоншим і їх кількість буде зменшуватися.
Ні, лазерна епіляція може проводитися як жінкам, і чоловікам.
Лазерна епіляція, безперечно, є одним з найбільш ефективних методів видалення небажаного волосся. Для отримання якісних послуг не забудьте звернути увагу на наявність ліцензії медичного закладу та сертифікатів обладнання, а також документи, що підтверджують медичну освіту фахівців.
У світі існує два основних типи лазера, які використовуються для видалення волосся: діодний та олександритовий. Використовуються також рубіновий, неодимовий, наносекундний лазери, але вони зарекомендували себе не так добре, як основні.